Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

IX podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

logo podsumowanie konkurs 2018Dnia 23 marca 2018 roku w auli wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza odbyło się już IX podsumowanie konkursów z języka niemieckiego. W zmaganiach konkursowych uczestniczyli jak co roku uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Tematem tegorocznych zmagań były Moje Niemcy/Mein Deutschland.

Wśród laureatów nie mogło oczywiście zabraknąć uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. W konkursie wiedzy o Niemczech Bartosz Adamczyk z klasy II TI (technik informatyk) zajął III miejsce, natomiast w dyktandzie oraz w pięknym czytaniu w języku niemieckim byliśmy niepokonani. W tym pierwszym triumfował Maciej Olejnik z klasy IV TI (technik informatyk), a najpiękniej czytała w języku niemieckim Natalia Kubiaczyk z klasy III TEK (technik ekonomista).

Laureaci otrzymali z rąk pana Stefana Tomczaka - naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni upominki i dyplomy, a 6 kwietnia pojadą w nagrodę na jednodniową wycieczkę do Berlina.

Gratulujemy i życzymy dużo niezapomnianych wrażeń w stolicy Niemiec.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap