Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

IX podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

logo podsumowanie konkurs 2018Dnia 23 marca 2018 roku w auli wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza odbyło się już IX podsumowanie konkursów z języka niemieckiego. W zmaganiach konkursowych uczestniczyli jak co roku uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Tematem tegorocznych zmagań były Moje Niemcy/Mein Deutschland.

Wśród laureatów nie mogło oczywiście zabraknąć uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. W konkursie wiedzy o Niemczech Bartosz Adamczyk z klasy II TI (technik informatyk) zajął III miejsce, natomiast w dyktandzie oraz w pięknym czytaniu w języku niemieckim byliśmy niepokonani. W tym pierwszym triumfował Maciej Olejnik z klasy IV TI (technik informatyk), a najpiękniej czytała w języku niemieckim Natalia Kubiaczyk z klasy III TEK (technik ekonomista).

Laureaci otrzymali z rąk pana Stefana Tomczaka - naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni upominki i dyplomy, a 6 kwietnia pojadą w nagrodę na jednodniową wycieczkę do Berlina.

Gratulujemy i życzymy dużo niezapomnianych wrażeń w stolicy Niemiec.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap