Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs głośnego czytania w języku angielskim

logo konkurs czytaniaDnia 6 marca 2018 roku odbył się konkurs głośnego czytania w języku angielskim. Pokazuje on ważność wymowy i intonacji, które w procesie nauczania języków są często traktowane z dużo mniejszą powagą niż gramatyka czy słownictwo. Uczniowie wytypowani i przygotowani do konkursu przez swoich nauczycieli czytali fragment "Opowieści z Narnii".

Tekst zawierał elementy prozy i dialogu. Każda prezentacja trwała od 3 do 5 minut. Przy ocenie pod uwagę brane były wymowa, płynność oraz ekspresja wypowiedzi.

Komisja wyłoniła najlepszych:
I miejsce - Monika Pawlak z klasy II TI (technik informatyk)
II miejsce - Adam Maciejak z klasy I TI (technik informatyk)
III miejsce - Jakub Kolbertowicz z klasy I TI (technik informatyk)

W składzie komisji znalazły się panie: Katarzyna Graczyk, Anna Adam oraz pan Adam Egiert.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap