Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs głośnego czytania w języku angielskim

logo konkurs czytaniaDnia 6 marca 2018 roku odbył się konkurs głośnego czytania w języku angielskim. Pokazuje on ważność wymowy i intonacji, które w procesie nauczania języków są często traktowane z dużo mniejszą powagą niż gramatyka czy słownictwo. Uczniowie wytypowani i przygotowani do konkursu przez swoich nauczycieli czytali fragment "Opowieści z Narnii".

Tekst zawierał elementy prozy i dialogu. Każda prezentacja trwała od 3 do 5 minut. Przy ocenie pod uwagę brane były wymowa, płynność oraz ekspresja wypowiedzi.

Komisja wyłoniła najlepszych:
I miejsce - Monika Pawlak z klasy II TI (technik informatyk)
II miejsce - Adam Maciejak z klasy I TI (technik informatyk)
III miejsce - Jakub Kolbertowicz z klasy I TI (technik informatyk)

W składzie komisji znalazły się panie: Katarzyna Graczyk, Anna Adam oraz pan Adam Egiert.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap