Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

The Let’s Go Travel Show

logo przedstawienie LO26 stycznia 2018 roku grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych wzięła udział w anglojęzycznym przedstawieniu pt. The Let’s Go Travel Show, wystawionym przez międzynarodową grupę teatralną The Bear EducationalTheatre, w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni.

Miłość dwojga zakochanych stała się pretekstem wyprawy do Wielkiej Brytanii. 60 minut wystarczyło, by zwiedzić najciekawsze zabytki na Wyspie, obejrzeć mecz piłki nożnej w angielskim wydaniu, wypić herbatkę at 5 o’clock oraz porozmawiać na temat Brexit-u oraz tożsamości narodowej Brytyjczyków.

Wciągające, zabawne, interaktywne przedstawienie, którego ostateczne zakończenie pozostało w rękach widowni...

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap