Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Grupa wrzesińskich multiplikatorów

logo grupa 2017W dniach 14-17 grudnia 2017 roku grupa wrzesińskich multiplikatorów, w tym pięcioro uczniów ZSP - Iza Czech, Bartosz Adamski, Nikodem Idzikowski, Jakub Berliński oraz Maciej Lewandowski pod opieką pana Adama Egierta wzięło udział w Spotkaniu Młodzieży Miast Partnerskich zorganizowanym w Wolfenbüttel.

Jak zwykle najskuteczniejsze w przełamywaniu lodów okazało się... wspólne gotowanie. Najedzeni i pełni energii zwiedziliśmy Wolfenbüttel, w tym tradycyjny, świąteczny Weihnachtsmarkt oraz Gymnasium im Schloss. Wzięliśmy udział w zajęciach integracyjnych oraz warsztatach na temat zadań grupy multiplikatorów oraz rozwijania partnerstwa powiatów. Kolejne spotkanie już wiosną!

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap