Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uroczyste wręczenie nagród laureatom Supermatematyka

logo podsumowanie SupermatematykW dniu 14 czerwca 2018 roku w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk. Pierwszym punktem programu było rozdanie pucharów dla zwycięzców i szkół oraz nagród dla laureatów. Następnie organizatorzy zaprosili wszystkich na śniadanie i słodki poczęstunek. Kolejną niespodzianką przygotowaną dla uczniów była wycieczka do fabryki herbaty Twinings. Uczniowi byli pod wrażeniem zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej.

Wśród szerokiego grona laureatów znalazło się czterech uczniów naszej szkoły:

  • Michał Zajda z klasy I TI (technik informatyk) - I miejsce w kategorii: technikum - klasa pierwsza,
  • Jędrzej Mikołajczyk z klasy I TI (technik informatyk) - V miejsce w kategorii: technikum - klasa pierwsza,
  • Daniel Urbanowicz z klasy II TI (technik informatyk) - IV miejsce w kategorii: technikum - klasy drugie i trzecie,
  • Grzegorz Rajski z klasy III mm (monter mechatronik) - I miejsce w kategorii: zasadnicza szkoła zawodowa - klasy drugie i trzecie.

Gratulacje!

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap