Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XVIII Podsumowanie Konkursów Matematycznych

Podsumowanie matematyki8 czerwca 2018 roku odbyło się XVIII Podsumowanie Konkursów Matematycznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2017/2018 w powiecie wrzesińskim. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowo-sportowej w Pyzdrach. Organizatorami była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pyzdrach oraz Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Wrześni.

Na uroczystość zaproszeni byli przedstawiciele władz gminnych i powiatowych, przedstawiciele Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego "Kangur", dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz przede wszystkim uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w zmaganiach z królową nauk.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla najlepszych matematyków w powiecie. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pyzdrach, pod opieką nauczycieli, przygotowali przepiękną oprawę artystyczną. Było trochę historii matematycznej, taniec, śpiew i gra na instrumentach.

Wśród nagrodzonych byli również uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni:

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

  • Michał Zajda klasa I TI (technik informatyk) – wynik bardzo dobry,
  • Aleks Kwapich klasa I TI (technik informatyk) – wyróżnienie,
  • Wiktor Mecler klasa II TI (technik informatyk) - wyróżnienie,
  • Stanisław Roszkowiak klasa II TI (technik informatyk) – wyróżnienie;

Wojewódzki konkurs Supermatematyk:

  • Michał Zajda klasa I TI (technik informatyk) - I miejsce w finale w kategorii technikum,
  • Jędrzej Mikołajczyk klasa I TI (technik informatyk) – V miejsce w finale w kategorii technikum,
  • Daniel Urbanowicz klasa II TI (technik informatyk) – IV miejsce w finale w kategorii technikum,
  • Grzegorz Rajski klasa III mm – I miejsce w finale w kategorii zasadnicza szkoła zawodowa;

Powiatowy Konkurs Matematyczny:

  • Michał Zajda I TI (technik informatyk),
  • Paweł Dopierała II TI (technik informatyk).

Gratulujemy!

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap