Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XVIII Podsumowanie Konkursów Matematycznych

Podsumowanie matematyki8 czerwca 2018 roku odbyło się XVIII Podsumowanie Konkursów Matematycznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2017/2018 w powiecie wrzesińskim. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowo-sportowej w Pyzdrach. Organizatorami była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pyzdrach oraz Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Wrześni.

Na uroczystość zaproszeni byli przedstawiciele władz gminnych i powiatowych, przedstawiciele Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego "Kangur", dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz przede wszystkim uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w zmaganiach z królową nauk.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla najlepszych matematyków w powiecie. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pyzdrach, pod opieką nauczycieli, przygotowali przepiękną oprawę artystyczną. Było trochę historii matematycznej, taniec, śpiew i gra na instrumentach.

Wśród nagrodzonych byli również uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni:

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

  • Michał Zajda klasa I TI (technik informatyk) – wynik bardzo dobry,
  • Aleks Kwapich klasa I TI (technik informatyk) – wyróżnienie,
  • Wiktor Mecler klasa II TI (technik informatyk) - wyróżnienie,
  • Stanisław Roszkowiak klasa II TI (technik informatyk) – wyróżnienie;

Wojewódzki konkurs Supermatematyk:

  • Michał Zajda klasa I TI (technik informatyk) - I miejsce w finale w kategorii technikum,
  • Jędrzej Mikołajczyk klasa I TI (technik informatyk) – V miejsce w finale w kategorii technikum,
  • Daniel Urbanowicz klasa II TI (technik informatyk) – IV miejsce w finale w kategorii technikum,
  • Grzegorz Rajski klasa III mm – I miejsce w finale w kategorii zasadnicza szkoła zawodowa;

Powiatowy Konkurs Matematyczny:

  • Michał Zajda I TI (technik informatyk),
  • Paweł Dopierała II TI (technik informatyk).

Gratulujemy!

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap