Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Supermaturzysta z matematyki

supermaturzystaW maju 2018 roku, w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama przy ulicy Kaliskiej we Wrześni, odbyło się pisemne zakończenie projektu „Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego – matematyka”. Po raz kolejny młodzież klas pierwszych i drugich naszej szkoły zmierzyła się z zadaniami arkusza maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym.

Najwyższy wynik (88%) uzyskał uczeń klasy I TI (technik informatyk) – Michał Zajda. Wspaniale poradzili sobie również: Jędrzej Mikołajczyk i Julia Nowicka z klasy I TI oraz Paweł Dopierała z klasy II TI, którzy osiągnęli wyniki ponad 70%. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap