Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Supermaturzysta z matematyki

supermaturzystaW maju 2018 roku, w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama przy ulicy Kaliskiej we Wrześni, odbyło się pisemne zakończenie projektu „Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego – matematyka”. Po raz kolejny młodzież klas pierwszych i drugich naszej szkoły zmierzyła się z zadaniami arkusza maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym.

Najwyższy wynik (88%) uzyskał uczeń klasy I TI (technik informatyk) – Michał Zajda. Wspaniale poradzili sobie również: Jędrzej Mikołajczyk i Julia Nowicka z klasy I TI oraz Paweł Dopierała z klasy II TI, którzy osiągnęli wyniki ponad 70%. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap