Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018

logo kangur15 marca 2018 roku 23 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą matematyczną i rozwiązać test, w którym za błędną odpowiedź przyznaje się punkty ujemne. Wśród klas pierwszych wynik bardzo dobry otrzymał Michał Zajda kl. I TI, a wyróżnienie Aleks Kwapich kl. I TI. Wyróżnienie otrzymało również dwóch uczniów klas drugich - Wiktor Mecler kl. II TI oraz Stanisław Roszkowiak kl. II TI. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap