Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018

logo kangur15 marca 2018 roku 23 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą matematyczną i rozwiązać test, w którym za błędną odpowiedź przyznaje się punkty ujemne. Wśród klas pierwszych wynik bardzo dobry otrzymał Michał Zajda kl. I TI, a wyróżnienie Aleks Kwapich kl. I TI. Wyróżnienie otrzymało również dwóch uczniów klas drugich - Wiktor Mecler kl. II TI oraz Stanisław Roszkowiak kl. II TI. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap