Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Matematyczne łamigłówki filmowe

matematyczne lamiglowki filmoweZachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie "Matematyczne łamigłówki filmowe". Celem konkursu jest wzrost wiedzy matematycznej uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, propagowanie innowacyjnych metod edukacyjnych oraz zmiana nastawienia do nauki matematyki. Główną nagrodą w konkursie jest dron Hubsan X4. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.konkurs.akademiamlodziezowa.pl.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap