Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Naleśniki matematycznie

logo naleśniki matematycznieZapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych zainteresowanych algorytmami, kombinatoryką i logiką do udziału w konkursie korespondencyjnym "Naleśniki". Rozwiązanie z uzasadnieniem należy dostarczyć nauczycielowi matematyki, pani Magdalenie Zajdzie, do poniedziałku 27 listopada 2017 roku. Dla najlepszych uczniów przygotowano upominki.

Czytaj całość

Niedyskretnie o matematyce dyskretnej

logo matematyka dyskretnaDnia 28 września 2017 roku wybrana młodzież naszej szkoły, pod opieką nauczyciela matematyki pani Magdaleny Zajdy, wzięła udział w Festiwalu Matematyki na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku festiwal został zorganizowany przez Zakład Matematyki Dyskretnej, czyli matematyki zajmującej się badaniem struktur nieciągłych, zatem właśnie dyskretnych.

Czytaj całość

Olimpiada Matematyczna

logo Olimpiada matematycznaWszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w Olimpiadzie Matematycznej zapraszam na spotkanie informacyjno - organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 25 września 2017 roku na dużej przerwie w sali 104. Proszę do tego czasu zapoznać się z regulaminem Olimpiady oraz zadaniami I etapu, I serii. Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.om.edu.pl.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap