Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Znawcy ortografii są wśród nas

logo znawcyW poniedziałek, 5 lutego 2018 roku, w Zespole Szkół Politechnicznych miał miejsce finał XII Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego "O Złotą Stalówkę" pod patronatem wrzesińskiego starosty. W zmaganiach z polską ortografią wzięło udział 35 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych z powiatu wrzesińskiego - laureatów etapów szkolnych. Jury złożone z polonistów uczących w szkołach gimnazjalnych i ponadpodstawowych wyłoniło zwycięzców w kategorii gimnazja i szkoły ponadpodstawowe.

Na poziomie szkół ponadpodstawowych najlepsi okazali się:

  • Estera Muller z ZSTiO - I miejsce,
  • Justyna Ślugaj z LO im. Henryka Sienkiewicza - II miejsce,
  • Filip Ulanowski z ZSP - III miejsce.

Nagrody wręczyli zwycięzcom: starosta wrzesiński - pan Dionizy Jaśniewicz, naczelnik wydziału oświaty - pan Stefan Tomczak oraz dyrektor szkoły - pan Bogdan Nowak. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap