Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs literacki "Fantastyczny Miłosław 2017"

logo Fantystyczny Miłosław 2017Paulina Szalbierz, uczennica klasy II TB (technik budownictwa), stanęła do rywalizacji w konkursie literackim "Fantastyczny Miłosław 2017", w ramach którego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z terenu Wielkopolski pisali opowiadanie fantastyczne. Paulina została zaproszona do finału, który odbył się 20 października 2017 roku w Miłosławskim Centrum Kultury.

Finaliści wzięli udział w kursie twórczego, kreatywnego pisania i mieli okazję spotkać się z jednym z czołowych twórców polskiej literatury fantasy - panem Jakubem Ćwiekiem. W programie festiwalu znalazły się też inne atrakcje, m.in. konkurs na fantastyczny strój, koncert muzyki folkowo-metalowej wykonanej przez zespół Leśne Licho.

Paulinie bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu jeszcze sukcesów oraz chęci do spisania tego, co przyniosą myśli.

GALERIA
(źródło: facebook.com - Miłosławskie Centrum Kultury)

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap