Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs literacki "Fantastyczny Miłosław 2017"

logo Fantystyczny Miłosław 2017Paulina Szalbierz, uczennica klasy II TB (technik budownictwa), stanęła do rywalizacji w konkursie literackim "Fantastyczny Miłosław 2017", w ramach którego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z terenu Wielkopolski pisali opowiadanie fantastyczne. Paulina została zaproszona do finału, który odbył się 20 października 2017 roku w Miłosławskim Centrum Kultury.

Finaliści wzięli udział w kursie twórczego, kreatywnego pisania i mieli okazję spotkać się z jednym z czołowych twórców polskiej literatury fantasy - panem Jakubem Ćwiekiem. W programie festiwalu znalazły się też inne atrakcje, m.in. konkurs na fantastyczny strój, koncert muzyki folkowo-metalowej wykonanej przez zespół Leśne Licho.

Paulinie bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu jeszcze sukcesów oraz chęci do spisania tego, co przyniosą myśli.

GALERIA
(źródło: facebook.com - Miłosławskie Centrum Kultury)

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap