Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kolejna udana akcja sadzenia drzew

logo sadzenie 2018Po nawałnicy w sierpniu ubiegłego roku, która wyrządzała ogromne straty w drzewostanie na terenie Wrześni wciąż trwają prace porządkowe, ale nie brakuje też nowo posadzonych drzew. Uczniowie naszej szkoły czynnie się do tego przyczyniają. 10 kwietnia 2018 roku klasy II i III TA (technik architektury krajobrazu) oraz sześciu uczniów z klasy III mmo (monter mechatronik) pod opieką pani Moniki Sitko, pani Hanny Piątek i pana Jacka Pluty po raz kolejny wzięli udział w akcji sadzenia drzew w ramach "odbudowy" strat po ubiegłorocznej nawałnicy.

Tym razem nowe drzewa pojawiły się przy ulicy Świętokrzyskiej, gdzie powstała alejka z wiśni osobliwej, szpaler klonów polnych w odmianie "Elsrijk" oraz pojedyncze nasadzenia ambrowca balsamicznego, wierzby oraz dębów.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap