Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Architektura krajobrazu - lekcje pokazowe dla gimnazjalistów

lekcje pokazowe architektury krajobrazu boxDrodzy gimnazjaliści, już niedługo będziecie musieli podjąć ważną decyzję - jaką szkołę wybrać oraz w jakim kierunku się dalej uczyć? Aby ułatwić Wam zadanie, nauczyciele i uczniowie klas technik architektury krajobrazu przygotują lekcje pokazowe, w czasie których będziecie mogli się przekonać czym charakteryzuje się ten zawód oraz jak wygląda nauka przedmiotów specjalistycznych. Lekcje odbędą się 21 i 23 marca oraz 4 i 6 kwietnia. Zapraszamy grupy 15-osobowe wraz z opiekunem. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa u nauczycieli przedmiotów architektury krajobrazu.

 lekcje pokazowe architektury krajobrazu plakat

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap