Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień z Dynią

logo Dzień Dyni 2017Dnia 16 października 2017 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się "Dzień z Dynią". Tematem przewodnim była dynia i przysmaki, jakie możemy z niej przygotować. Myślę, że wiele osób potwierdzi moje zdanie o dyni, że warzywo to jest bardzo smaczne i zdrowe, a przygotowane specjały udowodniły to całkowicie.

Klasy I, II, III i IV technik architektury krajobrazu przygotowały wszystkie smakołyki, m.in.: babeczki dyniowe, placek orzechowo-dyniowy, placek murzynek ze śliwką i dynią, kompot z dyni, chlebek dyniowy, leczo z dyni, dynię w ziołach, dżem dyniowy i wiele, wiele innych smakołyków, które można było posmakować.

Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania dyniowego zdjęcia i zakup dyniowych kompozycji, wykonanych przez uczniów architektury krajobrazu.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap