Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień z Dynią

logo Dzień Dyni 2017Dnia 16 października 2017 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się "Dzień z Dynią". Tematem przewodnim była dynia i przysmaki, jakie możemy z niej przygotować. Myślę, że wiele osób potwierdzi moje zdanie o dyni, że warzywo to jest bardzo smaczne i zdrowe, a przygotowane specjały udowodniły to całkowicie.

Klasy I, II, III i IV technik architektury krajobrazu przygotowały wszystkie smakołyki, m.in.: babeczki dyniowe, placek orzechowo-dyniowy, placek murzynek ze śliwką i dynią, kompot z dyni, chlebek dyniowy, leczo z dyni, dynię w ziołach, dżem dyniowy i wiele, wiele innych smakołyków, które można było posmakować.

Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania dyniowego zdjęcia i zakup dyniowych kompozycji, wykonanych przez uczniów architektury krajobrazu.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap