Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień z Dynią

logo Dzień Dyni 2017Dnia 16 października 2017 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się "Dzień z Dynią". Tematem przewodnim była dynia i przysmaki, jakie możemy z niej przygotować. Myślę, że wiele osób potwierdzi moje zdanie o dyni, że warzywo to jest bardzo smaczne i zdrowe, a przygotowane specjały udowodniły to całkowicie.

Klasy I, II, III i IV technik architektury krajobrazu przygotowały wszystkie smakołyki, m.in.: babeczki dyniowe, placek orzechowo-dyniowy, placek murzynek ze śliwką i dynią, kompot z dyni, chlebek dyniowy, leczo z dyni, dynię w ziołach, dżem dyniowy i wiele, wiele innych smakołyków, które można było posmakować.

Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania dyniowego zdjęcia i zakup dyniowych kompozycji, wykonanych przez uczniów architektury krajobrazu.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap