Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dożynki powiatowe

logo dozynki powiatoweW niedzielę 3 września 2017 roku w Pyzdrach, odbyły się tegoroczne dożynki powiatowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej obecności. Uczennice z klas kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu: Agata Sawa (kl. IV TA) oraz Gabrysia Orakowska (kl. II TA), a także koleżanki z kl. III TEK (wychowawca pani Małgorzata Głowacka) zachęcały odwiedzających do udziału w konkursie. Mimo trudnych pytań dotyczących recyklingu, ochrony środowiska i ekologii, kolejka chętnych do wygrania była długa. Nagroda w postaci drzewa czy krzewu cieszyła i małych, i większych zdobywców.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap