Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dożynki powiatowe

logo dozynki powiatoweW niedzielę 3 września 2017 roku w Pyzdrach, odbyły się tegoroczne dożynki powiatowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej obecności. Uczennice z klas kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu: Agata Sawa (kl. IV TA) oraz Gabrysia Orakowska (kl. II TA), a także koleżanki z kl. III TEK (wychowawca pani Małgorzata Głowacka) zachęcały odwiedzających do udziału w konkursie. Mimo trudnych pytań dotyczących recyklingu, ochrony środowiska i ekologii, kolejka chętnych do wygrania była długa. Nagroda w postaci drzewa czy krzewu cieszyła i małych, i większych zdobywców.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal