Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dożynki powiatowe

logo dozynki powiatoweW niedzielę 3 września 2017 roku w Pyzdrach, odbyły się tegoroczne dożynki powiatowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej obecności. Uczennice z klas kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu: Agata Sawa (kl. IV TA) oraz Gabrysia Orakowska (kl. II TA), a także koleżanki z kl. III TEK (wychowawca pani Małgorzata Głowacka) zachęcały odwiedzających do udziału w konkursie. Mimo trudnych pytań dotyczących recyklingu, ochrony środowiska i ekologii, kolejka chętnych do wygrania była długa. Nagroda w postaci drzewa czy krzewu cieszyła i małych, i większych zdobywców.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap