Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dożynki powiatowe

logo dozynki powiatoweW niedzielę 3 września 2017 roku w Pyzdrach, odbyły się tegoroczne dożynki powiatowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej obecności. Uczennice z klas kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu: Agata Sawa (kl. IV TA) oraz Gabrysia Orakowska (kl. II TA), a także koleżanki z kl. III TEK (wychowawca pani Małgorzata Głowacka) zachęcały odwiedzających do udziału w konkursie. Mimo trudnych pytań dotyczących recyklingu, ochrony środowiska i ekologii, kolejka chętnych do wygrania była długa. Nagroda w postaci drzewa czy krzewu cieszyła i małych, i większych zdobywców.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap