Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs "Zostań Ekonomistą"

logo zostań ekonomistąDnia 31 maja 2018 roku o godzinie 9:00, w sali Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyła się druga edycja konkursu ogólnopolskiego "Zostań Ekonomistą", do którego zakwalifikowały się uczennice klasy III TEK (technik ekonomista) Michalina Leracz i Klaudia Mikołajczak. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy empirycznej. Uczennice ZSP napisały esej pt. "Sytuacja na rynku pracy wybranych grup społecznych na przykładzie powiatu wrzesińskiego".

Oceny pracy dokonała komisja konkursowa, na czele z przewodniczącą kapituły panią prof. dr hab. Władysławą Łuczką (prodziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego).

Kolejny etap konkursu polegał na przygotowaniu prezentacji do napisanego eseju i zaprezentowaniu go przed publicznością. Michalina i Klaudia w piękny sposób przedstawiły swoją prezentację, znalazły się w dziesiątce najlepszych w Polsce i uzyskały certyfikat uczestniczenia w konkursie.

Dnia 19 kwietnia 2017 roku podpisana została umowa współpracy między dyrektorem ZSP panem Bogdanem Nowakiem i dziekanem Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Walentym Pocztą. W zeszłym roku sześcioro naszych uczniów (absolwentów klas technik ekonomista) otrzymało tytuł laureata i indeksy na uczelnię (Wiktoria Walkowiak, Szymon Andrzejewski, Katarzyna Bosacka, Angelika Piękna, Karolina Pankros i Lidia Bednarek).

Opiekunem uczniów była pani Agnieszka Pol, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap