Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akademia Księgowego

logo AK 2018Dnia 2 marca 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Wielkopolski w Poznaniu, odbył się II etap Akademii Księgowego. Do udziału w tej części upoważnionych było 72 uczniów, wyłonionych z grupy 750 uczestników I etapu szkolnego z 28 szkół: województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego.

Zgodnie z regulaminem, do etapu finałowego przeszło 15 uczestników z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w etapie II.

Finał turnieju odbył się 26 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu. Etap finałowy polegał na wykonaniu zadania praktycznego z wykorzystaniem programów pakietu Inset.

W tym roku finalistami 10 edycji turnieju Akademia Księgowego zostały między innymi aż cztery uczennice klasy IV TEK (technik ekonomista):

  • Lidia Bednarek,
  • Katarzyna Bosacka,
  • Karolina Pankros,
  • Wiktoria Walkowiak.

W dniu 13 kwietnia 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu, odbyła się gala, na której ogłoszono nazwiska trzech laureatów turnieju. Lidia Bednarek zajęła 5 miejsce. Nagrodą za 5 miejsce jest płatny staż jednomiesięczny w firmie Lorenz Snack-World.

Gratulujemy uczennicom - finalistkom Turnieju Akademia Księgowego!

Dziękuję nauczycielom ZSP, przygotowującym młodzież do turnieju oraz do wykonywania trudnego zawodu księgowego. Patronami 10 edycji turnieju Akademia Księgowego były następujące podmioty: Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Wielkopolski w Poznaniu, Prezydent Miasta Poznania, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wielkopolski Kurator Oświaty, Zachodniopomorski Kurator Oświaty oraz Lubuski Kurator Oświaty.

Sponsorami 10 edycji turnieju Akademia Księgowego była IKEA Business Service Center oraz firma Lorenz Snack-World.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap