Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akademia Księgowego

logo AK 2018Dnia 2 marca 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Wielkopolski w Poznaniu, odbył się II etap Akademii Księgowego. Do udziału w tej części upoważnionych było 72 uczniów, wyłonionych z grupy 750 uczestników I etapu szkolnego z 28 szkół: województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego.

Zgodnie z regulaminem, do etapu finałowego przeszło 15 uczestników z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w etapie II.

Finał turnieju odbył się 26 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu. Etap finałowy polegał na wykonaniu zadania praktycznego z wykorzystaniem programów pakietu Inset.

W tym roku finalistami 10 edycji turnieju Akademia Księgowego zostały między innymi aż cztery uczennice klasy IV TEK (technik ekonomista):

  • Lidia Bednarek,
  • Katarzyna Bosacka,
  • Karolina Pankros,
  • Wiktoria Walkowiak.

W dniu 13 kwietnia 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu, odbyła się gala, na której ogłoszono nazwiska trzech laureatów turnieju. Lidia Bednarek zajęła 5 miejsce. Nagrodą za 5 miejsce jest płatny staż jednomiesięczny w firmie Lorenz Snack-World.

Gratulujemy uczennicom - finalistkom Turnieju Akademia Księgowego!

Dziękuję nauczycielom ZSP, przygotowującym młodzież do turnieju oraz do wykonywania trudnego zawodu księgowego. Patronami 10 edycji turnieju Akademia Księgowego były następujące podmioty: Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Wielkopolski w Poznaniu, Prezydent Miasta Poznania, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wielkopolski Kurator Oświaty, Zachodniopomorski Kurator Oświaty oraz Lubuski Kurator Oświaty.

Sponsorami 10 edycji turnieju Akademia Księgowego była IKEA Business Service Center oraz firma Lorenz Snack-World.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap