Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

logo Stypendium MEN

Wiktoria Walkowiak, uczennica klasy IV TEK (technik ekonomista), 7 marca 2018 roku odebrała w Warszawie dyplom stypendystki Ministra Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w sali im. Anny Walentynowicz. Minister Anna Zalewska podziękowała wyróżnionym za ogrom pracy wkładanej w rozwój swoich pasji i talentów.

Dziękowała również wszystkim, którzy wspierają młodych ludzi w dążeniu do osiągania spektakularnych sukcesów. Wiktoria znalazła się wśród 86 stypendystów (w tym 3 z Wielkopolski), którzy dyplomy odebrali osobiści z rąk Pani Minister. Łącznie przyznano ponad 350 stypendiów dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne, wybranych w 2017 roku spośród 2225 kandydatów. Nagrodą tą wyróżniani są przede wszystkim laureaci olimpiad o zasięgu ogólnopolskim, uzyskujący najwyższe wyniki w nauce. Nasza tegoroczna maturzystka w 2017 roku zwyciężyła w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

W ubiegłym roku taką samą nagrodę otrzymał Szymon Domżalski - absolwent klasy technik elektronik.

Serdeczne gratulacje!

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap