Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

logo Stypendium MEN

Wiktoria Walkowiak, uczennica klasy IV TEK (technik ekonomista), 7 marca 2018 roku odebrała w Warszawie dyplom stypendystki Ministra Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w sali im. Anny Walentynowicz. Minister Anna Zalewska podziękowała wyróżnionym za ogrom pracy wkładanej w rozwój swoich pasji i talentów.

Dziękowała również wszystkim, którzy wspierają młodych ludzi w dążeniu do osiągania spektakularnych sukcesów. Wiktoria znalazła się wśród 86 stypendystów (w tym 3 z Wielkopolski), którzy dyplomy odebrali osobiści z rąk Pani Minister. Łącznie przyznano ponad 350 stypendiów dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne, wybranych w 2017 roku spośród 2225 kandydatów. Nagrodą tą wyróżniani są przede wszystkim laureaci olimpiad o zasięgu ogólnopolskim, uzyskujący najwyższe wyniki w nauce. Nasza tegoroczna maturzystka w 2017 roku zwyciężyła w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

W ubiegłym roku taką samą nagrodę otrzymał Szymon Domżalski - absolwent klasy technik elektronik.

Serdeczne gratulacje!

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap