Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Sukces w Suchej Beskidzkiej!

 

FinalistkiW dniach 14 i 15 grudnia 2017 roku Klaudia Mikołajczak, Agata Majchrzak z klasy III TEK (technik ekonomista) i Wiktor Fogt z klasy II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunem panią Małgorzatą Głowacką gościli w Suchej Beskidzkiej, gdzie odbył się etap centralny III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Spośród ponad trzech tysięcy uczestników etapów szkolnych na finale spotkało się 62 najlepszych uczniów z całej Polski.

Po długiej podróży czasu na odpoczynek było niewiele, ponieważ od razu po obiedzie czekał na uczestników test oraz zadanie praktyczne. Po zmaganiach finaliści wraz z opiekunami zwiedzili renesansowy zamek w Suchej Beskidzkiej, kościół oraz karczmę „Rzym” znaną z utworu Adama Mickiewicza „Pani Twardowska”. Drugi dzień finału rozpoczął się od gratulacji dla wszystkich finalistów olimpiady, którzy otrzymali w nagrodę zaświadczenia o zwolnieniu w części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Nasza wspaniała trójka od tego momentu może cieszyć się 100% wynikiem etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista zarówno w kwalifikacji A.35 „Podejmowanie i prowadzenie działalności w organizacji” jak i kwalifikacji A.36 „Prowadzenie rachunkowości”. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Po zmaganiach pierwszego dnia i etapie ustnym, w dniu następnym okazało się, że Klaudia Mikołajczak została pierwszą w historii ZSP laureatką Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich zajmując ostatecznie V miejsce. Jeszcze raz gratulujemy laureatce i finalistom!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap