Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Sukces w Suchej Beskidzkiej!

 

FinalistkiW dniach 14 i 15 grudnia 2017 roku Klaudia Mikołajczak, Agata Majchrzak z klasy III TEK (technik ekonomista) i Wiktor Fogt z klasy II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunem panią Małgorzatą Głowacką gościli w Suchej Beskidzkiej, gdzie odbył się etap centralny III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Spośród ponad trzech tysięcy uczestników etapów szkolnych na finale spotkało się 62 najlepszych uczniów z całej Polski.

Po długiej podróży czasu na odpoczynek było niewiele, ponieważ od razu po obiedzie czekał na uczestników test oraz zadanie praktyczne. Po zmaganiach finaliści wraz z opiekunami zwiedzili renesansowy zamek w Suchej Beskidzkiej, kościół oraz karczmę „Rzym” znaną z utworu Adama Mickiewicza „Pani Twardowska”. Drugi dzień finału rozpoczął się od gratulacji dla wszystkich finalistów olimpiady, którzy otrzymali w nagrodę zaświadczenia o zwolnieniu w części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Nasza wspaniała trójka od tego momentu może cieszyć się 100% wynikiem etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista zarówno w kwalifikacji A.35 „Podejmowanie i prowadzenie działalności w organizacji” jak i kwalifikacji A.36 „Prowadzenie rachunkowości”. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Po zmaganiach pierwszego dnia i etapie ustnym, w dniu następnym okazało się, że Klaudia Mikołajczak została pierwszą w historii ZSP laureatką Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich zajmując ostatecznie V miejsce. Jeszcze raz gratulujemy laureatce i finalistom!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap