Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wiedzą więcej o ubezpieczeniach społecznych!

lekcje z zus

W ramach projektu „Lekcje z ZUS” dnia 27 listopada 2017 roku już po raz trzeci w Zespole Szkół Politechnicznych odbył się szkolny etap olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

Do zmagań przystąpiło 31 uczniów klas ekonomicznych. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu testu 20 pytań z zakresu ubezpieczeń społecznych. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Monika Cieślak - uczennica klasy II TEK (technik ekonomista) oraz Agata Majchrzak i Klaudia Mikołajczak z klasy III TEK (technik ekonomista).

Dziewczyny od tego momentu będą tworzyć drużynę i przygotowywać się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 16 marca 2018 roku w I oddziale ZUS w Poznaniu. Opiekunem merytorycznym uczennic jest pani Małgorzata Głowacka.

Całej drużynie życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap