Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wiedzą więcej o ubezpieczeniach społecznych!

lekcje z zus

W ramach projektu „Lekcje z ZUS” dnia 27 listopada 2017 roku już po raz trzeci w Zespole Szkół Politechnicznych odbył się szkolny etap olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

Do zmagań przystąpiło 31 uczniów klas ekonomicznych. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu testu 20 pytań z zakresu ubezpieczeń społecznych. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Monika Cieślak - uczennica klasy II TEK (technik ekonomista) oraz Agata Majchrzak i Klaudia Mikołajczak z klasy III TEK (technik ekonomista).

Dziewczyny od tego momentu będą tworzyć drużynę i przygotowywać się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 16 marca 2018 roku w I oddziale ZUS w Poznaniu. Opiekunem merytorycznym uczennic jest pani Małgorzata Głowacka.

Całej drużynie życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap