Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Mamy aż trzech finalistów!

ekonomistaDnia 28 listopada 2017 roku dotarły do naszej szkoły bardzo dobre wieści, że uczennice klasy III TEK (technik ekonomista) Klaudia Mikołajczak i Agata Majchrzak oraz uczeń klasy II TEK (technik ekonomista) Wiktor Fogt zostali finalistami III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Jako finaliści zostają zwolnieni w etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista w obu kwalifikacjach. W dniach 14-15 grudnia 2017 roku uczniowie będą reprezentować Zespół Szkół Politechnicznych w etapie centralnym olimpiady w Suchej Beskidzkiej, gdzie wybierają się wraz z opiekunką olimpiady panią Małgorzatą Głowacką.

Życzymy szerokiej drogi i powodzenia w finałowych zmaganiach!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap