Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Produkty bankowe

logo bankowośćDnia 17 listopada 2017 roku klasa II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunami panią Agnieszką Pol i panią Małgorzatą Głowacką wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Bank Zachodni WBK we Wrześni. Uczniowie mieli możliwość poznać pracę pracowników banku oraz pogłębili swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej bankowości.

Panie z banku w bardzo ciekawy sposób przedstawiły "produkty bankowe", w tym omówiły różne rodzaje kont, kart płatniczych, a także szeroko rozumianą bankowość mobilną i internetową. Po części teoretycznej uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą na temat bankowości w quizie. Za każdą prawidłową odpowiedź można było otrzymać los. Osoby z największą liczbą punktów otrzymały atrakcyjne nagrody.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap