Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Produkty bankowe

logo bankowośćDnia 17 listopada 2017 roku klasa II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunami panią Agnieszką Pol i panią Małgorzatą Głowacką wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Bank Zachodni WBK we Wrześni. Uczniowie mieli możliwość poznać pracę pracowników banku oraz pogłębili swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej bankowości.

Panie z banku w bardzo ciekawy sposób przedstawiły "produkty bankowe", w tym omówiły różne rodzaje kont, kart płatniczych, a także szeroko rozumianą bankowość mobilną i internetową. Po części teoretycznej uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą na temat bankowości w quizie. Za każdą prawidłową odpowiedź można było otrzymać los. Osoby z największą liczbą punktów otrzymały atrakcyjne nagrody.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap