Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

ekonomistaEliminacje szkolne III edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich już za nami. W czwartek 19 października 2017 roku do zmagań etapu szkolnego przystąpiło 31 uczniów z klas ekonomicznych oraz uczeń klasy budowlanej.

Tematem wiodącym III edycji konkursu jest "Bankowość – miejsce i rola w gospodarce rynkowej". W etapie szkolnym uczniowie rozwiązywali test 40 pytań z zakresu bankowości i szeroko pojętej ekonomii. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Agata Majchrzak, Klaudia Mikołajczak i Paulina Mikołajczyk z klasy III TEK (technik ekonomista) oraz Monika Cieślak, Wiktor Fogt i Patryk Śliwiński z klasy II TEK (technik ekonomista). Kolejny etap już 16 listopada w Poznaniu.

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych etapach!

 

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap