Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

ekonomistaEliminacje szkolne III edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich już za nami. W czwartek 19 października 2017 roku do zmagań etapu szkolnego przystąpiło 31 uczniów z klas ekonomicznych oraz uczeń klasy budowlanej.

Tematem wiodącym III edycji konkursu jest "Bankowość – miejsce i rola w gospodarce rynkowej". W etapie szkolnym uczniowie rozwiązywali test 40 pytań z zakresu bankowości i szeroko pojętej ekonomii. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Agata Majchrzak, Klaudia Mikołajczak i Paulina Mikołajczyk z klasy III TEK (technik ekonomista) oraz Monika Cieślak, Wiktor Fogt i Patryk Śliwiński z klasy II TEK (technik ekonomista). Kolejny etap już 16 listopada w Poznaniu.

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych etapach!

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap