Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wizyta na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

wroclaw 1Uczniowie klasy I TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunami panią Pauliną Adamczyk oraz panią Magdaleną Zajdą wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia. Najważniejszym punktem programu była wizyta na Uniwersytecie Ekonomicznym, związana z wzięciem udziału w warsztatach oraz wycieczka po kampusie uczelni. Uczniowie odwiedzili również jarmark bożonarodzeniowy oraz punkt widokowy w Sky Tower, czyli najwyższy punkt widokowy w Polsce, zlokalizowany na 49 pietrze, na wysokości ponad 200 metrów.

Czytaj całość

Sukces w Suchej Beskidzkiej!

FinalistkiW dniach 14 i 15 grudnia 2017 roku Klaudia Mikołajczak, Agata Majchrzak z klasy III TEK (technik ekonomista) i Wiktor Fogt z klasy II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunem panią Małgorzatą Głowacką gościli w Suchej Beskidzkiej, gdzie odbył się etap centralny III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Spośród ponad trzech tysięcy uczestników etapów szkolnych na finale spotkało się 62 najlepszych uczniów z całej Polski.

Czytaj całość

Centrum Kultury Zamek i Uniwersytet Ekonomiczny

logo UE CKZDnia 7 grudnia 2017 roku dwie klasy: II TEK i III TEK (technik ekonomista) pod opieką pani Agnieszki Pol oraz pani Anny Chęcińskiej udały się na wystawę obrazów "Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst". Wystawa zorganizowana została w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Prezentacja twórczości Kahlo i Rivery jest pierwszą i jedyną w Polsce wystawą tych twórców, wzbogaconą o mało znany polski wątek w życiu artystów.

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

logo OWPP 2017Dnia 29 listopada 2017 roku uczennice klasy IV TEK (technik ekonomista): Lidia Bednarek, Katarzyna Bosacka, Karolina Pankros i Wiktoria Walkowiak uczestniczyły w szkolnych eliminacjach VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie. Zadaniem uczennic było poprawnie rozwiązać test wygenerowany punktualnie o godzinie 12 z dziedziny prawa. Uczennice zakwalifikowały się do II etapu, który odbędzie się 7 marca 2018 roku w Poznaniu.

Czytaj całość

Mamy aż trzech finalistów!

ekonomistaDnia 28 listopada 2017 roku dotarły do naszej szkoły bardzo dobre wieści, że uczennice klasy III TEK (technik ekonomista) Klaudia Mikołajczak i Agata Majchrzak oraz uczeń klasy II TEK (technik ekonomista) Wiktor Fogt zostali finalistami III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Czytaj całość

Produkty bankowe

logo bankowośćDnia 17 listopada 2017 roku klasa II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunami panią Agnieszką Pol i panią Małgorzatą Głowacką wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Bank Zachodni WBK we Wrześni. Uczniowie mieli możliwość poznać pracę pracowników banku oraz pogłębili swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej bankowości.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap